Özellikler
Üreticiler ve filo operatörleri için değer, tek bir kapasite derecelendirmesinden ziyade bütünleşmede yatmaktadır. Evrensel pil uyumluluğu birden fazla gövde programını destekler. Gelişmiş BMS 2.0 halihazırda BOYING, VK ve JIYI ile uyumludur ve bu da uçuş yığınındaki ekstra protokol çalışmasını sınırlamaktadır. PC veya uygulama aracılığıyla uzaktan izleme, bakım personeline paket durumuna ilişkin ortak bir görünüm sağlar. Dengeli bağlantı noktası, atölyede halihazırda kullanılan standart ekipmanın şarj edilmesini ve dengelenmesini sağlar.
| Nominal Kapasite | 35 Ah |
| Nominal Gerilim | 45.6V |
| Yapılandırma | 12S |
| Oran | 2C/10C/25C |
| Güç | 1596Wh |
| Boyut(mm±5%) | 110*170*240mm |
| Ağırlık(g±5%) | 7260g |


Referans Modelleri
| Kapasite | Seri | Gerilim(V) | Boyut | Tepe Deşarjı |
|
16Ah |
12S |
44.4V |
90*160*220mm |
25C |
|
17 Ah |
12S |
44.4V |
91*163*218mm |
10C |
|
18 Ah |
12S |
44.4V |
110*168*243mm |
25C |
|
22Ah |
12S |
44.4V |
110*168*243mm |
25C |
|
18 Ah |
14S |
51.8V |
110*168*243mm |
25C |
|
22Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
25C |
|
22Ah |
6S |
22.8V |
92*73*227mm |
25C |
|
22Ah |
12S |
45.6V |
110*168*243mm |
25C |
|
28Ah |
14S |
53.2V |
110*168*285mm |
15C |
|
22Ah |
14S |
53.2V |
110*168*243mm |
25C |
|
25Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
25C |
|
28Ah |
14S |
51.8V |
110*168*285mm |
15C |
|
30 Ah |
12S |
44.4V |
110*168*243mm |
10C |
|
32 Ah |
14S |
51.8V |
110*168*243mm |
5C |
|
35 Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
5C |
Uygulama Senaryoları




SSS
Fiyat nasıl hesaplanır?
Fiyat kapasiteye, sipariş miktarına, konnektör veya mahfaza özelleştirmesine ve ticari vadeye bağlıdır.
Yıllık hacmin artması birim fiyatı düşürür mü?
OEM ve distribütör hacimleri kademeli olarak teklif edilebilir.
Sevkiyat öncesinde hangi kalite kontrolleri yapılıyor?
Her paket, paketlemeden önce voltaj, kapasite derecesi, yalıtım ve BMS işlevi açısından kontrol edilir.
Garanti süresi ne kadardır?
Garanti süresi, onaylanan ürüne ait fiyat teklifi ve etiket setinde belirtilmektedir. Normal İHA kullanımı ve onaylı şarj koşulları altındaki üretim hatalarını kapsar. Yanlış kullanım, aşırı-akım, fiziksel hasar ve yetkisiz açma hariçtir.
Alıcı kalite denetimini destekleyebilir misiniz?
Evet. Üreticiler ve büyük distribütörler anlaşma yaparak süreç akışını, denetim noktalarını ve izlenebilirlik yöntemini inceleyebilir. Seri numaraları paketi kapasitesine ve üretim partisine bağlar. Ziyaret öncesinde denetim kapsamı belirlenir.
Popüler Etiketler: 12s 35000mah akıllı drone pili, Çin 12s 35000mah akıllı drone pili üreticileri, tedarikçiler, fabrika








